Anime Machi
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Noi ştiri xD

3 participanți

In jos

Noi ştiri xD Empty Noi ştiri xD

Mesaj  Namida Vin Oct 14, 2011 12:20 am

Am câteva lucruri destul de importante de anunţat xD


Aşa, deci am pus o nouă temă Noi ştiri xD 3860448118 [se înţelege de ce, cealaltă temă era oribilă >.> Să ştiţi că nu a fost pusă de mine!] Sper să vă placă :P

În altă ordine de idei, am eliminat câţiva moderatori inactivi [chiar dacă unul dintre ei chiar are motive bune să fie inactiv .____. ] şi am adăugat un nou moderator, cineva care cred că este destul de capabil si activ să îndeplinească această sarcină. Să-i urăm bun-venit în grupul moderatorilor lui Amber!! Noi ştiri xD 3860448118
Namida
Namida
Admin

Mesaje : 411
Data de inscriere : 29/08/2011
Varsta : 111
Localizare : Undeva xD

https://animemachi.forumgratuit.ro

Sus In jos

Noi ştiri xD Empty Re: Noi ştiri xD

Mesaj  Amber Vin Oct 14, 2011 6:53 am

Namida a scris:

Să-i urăm bun-venit în grupul moderatorilor lui Amber!! Noi ştiri xD 3860448118

Bun venit mie. :)) Pai.. spre rusinea mea, nu citisem acest post.. Am intrat aici curioasa, intrebandu-ma de ce culoarea numelui meu difera de a unora. Si bine am facut ! Acum.. nu pot spune decat "Multumesc! " . Ma bucur ca tu crezi asta si ca acum sunt noul moderator. ^_^
Amber
Amber
Genin ( Lipseste Chuunin *ADMIN : sa-NIN,chu-NIN,jou-NIN,ge-NIN ... e acelasi lucru !* )

Mesaje : 377
Data de inscriere : 22/09/2011
Varsta : 109
Localizare : Punga cu covrigi

Sus In jos

Noi ştiri xD Empty Re: Noi ştiri xD

Mesaj  Hirako Dum Oct 16, 2011 6:34 am

Amber a scris:
Namida a scris:

Să-i urăm bun-venit în grupul moderatorilor lui Amber!! Noi ştiri xD 3860448118

Bun venit mie. :)) Pai.. spre rusinea mea, nu citisem acest post.. Am intrat aici curioasa, intrebandu-ma de ce culoarea numelui meu difera de a unora. Si bine am facut ! Acum.. nu pot spune decat "Multumesc! " . Ma bucur ca tu crezi asta si ca acum sunt noul moderator. ^_^

Bun venit tie ^^ Noi ştiri xD 3860448118

Namida a scris:Aşa, deci am pus o nouă temă Noi ştiri xD 3860448118 [se înţelege de ce, cealaltă temă era oribilă >.> Să ştiţi că nu a fost pusă de mine!] Sper să vă placă :P
-asta e 50% roz bombon fara picatele
-urasc diacritcele
-nici macar nu e numele forumului sus
-nu are lagura cu anime
-nu ne place
-sper sa nu te mai iei de temele mele
-kthx

Double post FTW !


Ultima editare efectuata de catre Namida in Vin Dec 09, 2011 12:10 am, editata de 2 ori (Motiv : Fara dublu post si FARA injurii aduse unui membru al forumului :|)
Hirako
Hirako
State Alchemist
State Alchemist

Mesaje : 217
Data de inscriere : 22/09/2011
Varsta : 25
Localizare : Alba Iulia

Sus In jos

Noi ştiri xD Empty Re: Noi ştiri xD

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum