Anime Machi
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sentenced Lifes - SEASON I

2 participanți

In jos

Sentenced Lifes - SEASON I Empty Sentenced Lifes - SEASON I

Mesaj  TheAdy Joi Sept 22, 2011 6:57 am

Spoiler:

First ever .. PROMO !

Sentenced Lifes - SEASON I A5du1l



Pe programul ABC incepe sa ruleze un promo cu totul nou , pentru toti telespectatorii . O melodie specifica suspansului se aude pe toata durata promo-ului ( Zack Hemsey - Mind Heist (Inception Trailer music ) ) . In timp ce un ochi transpirat , pe o fata vizibil lezata incepe sa se deschida , privind disperat , o voce patrunzatoare se aude ..

"ODATA ce te trezesti ..SINGUR .. ce poti face ? EXPLOREZI .. inaintea ca noaptea sa inceapa . Iti dai seama ca .. VIATA ta este .. CONDAMNATA .. iar tu .. nu esti SINGUR ! "

Dupa terminarea acelor vorbe , melodia atinge punctul culminant , iar brusc se opreste ca o strafulgerare , iar imaginea se departeaza de acel chip disperat .

TheAdy
TheAdy
Level 2 Newbie ( OMGFTWLOLWTF ?! )

Mesaje : 10
Data de inscriere : 22/09/2011
Varsta : 31
Localizare : Iad

Sus In jos

Sentenced Lifes - SEASON I Empty Re: Sentenced Lifes - SEASON I

Mesaj  TheAdy Dum Sept 25, 2011 4:31 am

Imi cer nenumarate scuze pentru double-post si pentru faptul ca e a 2-a oara cand o fac in acelasi forum si nu ma invat minte ! Va rog sa ma iertati ! Sentenced Lifes - SEASON I 1252822138

Va place ?


Ultima editare efectuata de catre Hirako in Dum Sept 25, 2011 11:21 am, editata de 1 ori (Motiv : Double-Post)
TheAdy
TheAdy
Level 2 Newbie ( OMGFTWLOLWTF ?! )

Mesaje : 10
Data de inscriere : 22/09/2011
Varsta : 31
Localizare : Iad

Sus In jos

Sentenced Lifes - SEASON I Empty Re: Sentenced Lifes - SEASON I

Mesaj  Hirako Dum Sept 25, 2011 11:21 am

- eu unul nu ma uit la seriale la televizor, nu imi fac programul in asa fel incat la o ora exacta sa fiu in casa, deci nici la asta nu m-am uitat/nu ma voi uita.kthx.
Hirako
Hirako
State Alchemist
State Alchemist

Mesaje : 217
Data de inscriere : 22/09/2011
Varsta : 25
Localizare : Alba Iulia

Sus In jos

Sentenced Lifes - SEASON I Empty Re: Sentenced Lifes - SEASON I

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum